Про нас

 «Зерно Полісся» - вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві та продажу молока. Група розвиває тваринництво і рослинництво з 2012 року.           

 На сьогодні в складі «Зерна Полісся» налічується 5 приватних підприємств: дві агрофірми «Журавка» та «Росія», два фермерських господарства «Єлисей» і «Сергієнко», а також сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Обрій». Територіально діяльність групи компаній зосереджена в Середино-Будському районі Сумської області. У 2018 році загальний земельний банк орендованих ділянок становить 7011,1332 га, в тому числі: 5024,8684 га орних площ, 1393,2537 га сінокосів, 593,0111 га пасовищ.

В процесі виробництва задіяно близько 100 штатних співробітників, а на період посівної і збиральної кампаній додатково залучається техніка та персонал сторонніх організацій.

На орендованих землях вирощуються такі культури як: пшениця, кукурудза, соя і соняшник. Даний напрямок сільськогосподарської діяльності багато в чому визначає економіку господарств - від створення нових робочих місць до поповнення бюджетів місцевого та державного рівня. У нинішніх ринкових умовах запорукою ефективного, тобто прибуткового та конкурентоспроможного виробництва, є комплексний підхід, що включає в себе: ретельний підбір сучасної сільськогосподарської техніки, використання високопродуктивних гібридів і сортів, внесення повного спектру добрив, макро і мікроелементів, застосування безпечних засобів захисту рослин. У компанії «Зерно Полісся» дуже ретельно ставляться до такого показника якості виробленого зерна як безпека, ставлячи на чільне місце принципове «Ні» вирощуванню ГМ-культур. Тут «За» екологічно чисте виробництво, оскільки значна кількість товару експортується в країни ЄС і, відповідно, проходить ряд експертиз.

Соя, кукурудза і соняшник, вирощувані на полях Середино-Будського району, обробляються препаратами, включеними до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, виробленими світовими лідерами «Syngenta», «Bayer», «Pioneer», «BASF». Досягати високих показників урожайності вищевказаних культур дозволяє й застосування якісних засобів захисту рослин.

 Девіз групи компаній «Зерно Полісся»:  « З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ, З ШАНОЮ ДО ЗЕМЛІ! »