В Кренидівській школі відбулося свято до Дня Святого Миколая

 Твори добро! На радість дітям !!!

 Коли рік підходить до свого фінішу, а календар стає тонким, нам всім, і дорослим, і дітям, хочеться дива. Адже новорічні свята - це очікування нового, кращого, - чудес, веселощів, подарунків. Особливо чекають і мріють про все це діти. І від нас, дорослих, залежить віра в чудеса. Зі свого педагогічного та батьківського досвіду я це знаю точно.

 За традицією з учнями писали листа Святому Миколаю. У попередні роки діти мріяли про щось матеріальне. Але в цьому році мене дітлахи здивували! На питання: «Хлопціта дівчата, що ви попросите у Святого Миколая?» отримала відповідь: «Радості !!!» Я була здивована. Ось це бажання !!! Як бути? Як зробити дітям радість?

 Знаючи величезну любов до дітей директора ГК «Зерно Полісся» Птушка Д.Ю. і його команди, звернулася з проханням: «Денис Юрійович, побудьте в ролі Святого Миколая!? Подаруйте дітям радість!» І відповідь не забарилася. А так, як все в ГК «Зерно Полісся» робиться командою, допомагати в організації свята стала Т.І.Тарасенко. Її слова завжди звучать так: «Для радості в дитячих очах нам нічого не шкода!»

 І ось вранці 19 грудня нашу школу відвідали казкові герої: лялька Лол, Фьйoки, Дід Мороз, Снігуронька, свинка Пепа. Вони задавали дітлахам цікаві завдання, проводили веселі ігри, показали шоу мильних бульбашок і чудове паперове шоу. Радості та веселощів в залі було стільки, що дорослі не змогли всидіти і приєдналися до дітвори. Всі веселилися від душі!!! Яке ж свято без подарунків ??? Дідусь Мороз всій дітворі вручив подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 Свято закінчилося, але заряду радості і веселого настрою вистачить усім на цілий рік. Головне, що діти вірять в чудеса, добро, відчувають любов і турботу. Навчаються на прикладі Дениса Юрійовича робити добрі вчинки.

Шановний Денис Юрійович, співробітники ГК «Зерно Полісся», жителі Зноб-Новгородської селищної ради!

Ще трохи, ще трошки ...

І тихо постукає в віконце                                    

Рік, що настає. Він новий!

І запах у кімнаті ялиновий,

І вогники гірлянди яскраві,

І передчуття подарунків-

Все це свята риси.

Так нехай збуваються мрії!

Всіх благ, добра, тепла, удачі,

Здоров'я, а до нього на додачу

Заряду бадьорості та сил.

Щоб рік лише всім щастя приносив !!!

Ольга Миколаївна Слюсар,

учитель Кренидівського НВК